Ogłoszenie konkursu PRODOK 2020

Ogłoszenie Konkursu na Najbardziej PRODOKtorancki Podmiot prowadzący szkołę doktorską i/lub studia (doktoranckie) w Polsce oraz na Najlepszy Samorząd Doktorancki działający w obrębie Podmiotu

PRODOK 2020

W celu wzięcia udziału w konkursie PRODOK 2020 należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. Aby otrzymać link do formularza wygenerowanego specjalnie dla danego Podmiotu, należy przesłać wiadomość mailową o treści: „Proszę o przesłanie dostępu do formularza elektronicznego dla <nazwa Podmiotu>.” na adres: prodok@krd.edu.pl.

 W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo dostęp do elektronicznego formularza konkursowego. Po uzupełnieniu wersji elektronicznej, wygenerowany zostanie formularz, który powinien zostać wydrukowany i podpisany przez osoby decyzyjne. Skany podpisanego formularza proszę przesłać w formacie pdf na skrzynkę mailową prodok@krd.edu.plw terminie: do 8 października 2020r. (decyduje data wpłynięcia maila). 

Oceniane będą wyłącznie formularze wypełnione i wygenerowane za pomocą systemu elektronicznego, zawierające wymagane podpisy. Wszelkie pytania dotyczące wypełniania formularzy prosimy kierować na adres: prodok@krd.edu.pl.

Poniżej znajdują się: formularz konkursowy (jest to wzór, który może Państwu ułatwić proces gromadzenia danych, należy pamiętać jednak, że nie jest to wersja właściwa formularza – w celu jej uzyskania należy zgłosić się do organizatorów konkursu) oraz regulamin konkursu. 

Formularz konkursowy PRODOK 2020 (wzór)

Regulamin PRODOK 2020

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali Konkursowej w dniu 21 listopada 2020 r. w Warszawie.

Konkurs organizowany jest przez Krajową Reprezentacje Doktorantów oraz Radę Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie!

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w Polsce organizatorzy konkursu zgodnie z pkt 23. Regulaminu Konkursu zastrzegają sobie możliwość przeprowadzenia Konkursu PRODOK 2020 drogą elektroniczną w przypadku ograniczeń związanych z pandemią COVID – 19 lub przesunięcia terminu ogłoszenia wyników konkursu na inny termin wyznaczony przez Krajową Reprezentację Doktorantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *