Informacje o Gali finałowej PRODOK/PROPAN 2018

Krajowa Reprezentacja Doktorantów i Rada Samorządu Doktorantów PAN mają zaszczyt zaprosić na finałową Galę dwóch konkursów – PRODOK i PROPAN.

Są to konkursy mierzące stosowanie rozwiązań korzystnych dla doktorantów w prowadzonych studiach doktoranckich odpowiednio na polskich uczelniach i w instytutach Polskiej Akademii Nauk. Partnerem merytorycznym konkursów jest Wydawnictwo Elsevier.

Kulminacyjnym wydarzeniem obu konkursów będzie uroczysta Gala, która odbędzie się w dniu 18.11.2018 o godz.10.30 w Auli Akademii Sztuk Pięknych w WarszawieWybrzeże Kościuszkowskie 37.

Wydarzenie uświetni koncert zespołu Woch&Guzik Duo – światowej klasy wirtuozów gry na gitarach klasycznych.

W trakcie Gali zostaną przedstawione rezultaty postępowania konkursowego, czego zwieńczeniem będzie uhonorowanie laureatów nagrodami.